ביטוח חיים מגדל

ביטוח חיים של חברת מגדל בקצרה:

סוגי ביטוחי החיים העיקריים במגדל:

 1. ביטוח ריסק (ביטוח למקרה מוות בלבד):
 • ביטוח ריסק אור 1 – תכנית ביטוח למקרה מוות המעניקה למוטבים סכום ביטוח במקרה פטירת המבוטח בתקופת הביטוח. ניתן לרכוש עם פרמיה משתנה כל שנה.
 • ביטוח ריסק MAX – ביטוח חיים בו סכום הביטוח נשמר אך התקיירות הפרמיה נעצרת בגיל מסוים בהתאם לגיל ההצטרפות.
 • נקודת אור – ביטוח חיים המאפשר הקדמת תשלום מחצית סכום הביטוח במקרה גילוי מחלה חשוכת מרפא. ההצטרפות עד גיל 55 בהצהרת בריאות מקוצרת.
 1. ביטוח אובדן כושר עבודה – פיצוי כספי במקרה של אובדן כושר עבודה מלא או חלקי. ניתן להוסיף הרחבות שונות כגון הרחבה להגדרת עיסוק ספציפי, הרחבת פרנצ'יזה, הרחבת ברות ביטוח ועוד.
 2. ביטוח למקרה של נכות מתאונה – פיצוי במקרה של נכות חלקית או מלאה, זמנית או קבועה, כתוצאה מתאונה.

ביטוחים נוספים:

 • ביטוח חיים למשכנתא – ביטוח חיים הנדרש בעת לקיחת משכנתא להבטחת החזר ההלוואה במקרה פטירת הלווה.
 • ביטוח חיים עם חיסכון – פוליסות המשלבות חיסכון ארוך טווח עם כיסוי ביטוחי למקרה מוות, אובדן כושר עבודה, נכות ועוד. מתאים לשכירים, עצמאים ולפרט.

כמה נקודות נוספות:

 • ההצטרפות לביטוח חיים במגדל היא באמצעות סוכן ביטוח ולא ניתן לעשות זאת ישירות באתר.
 • לגבי חריג בביטוח – החברה פטורה מתשלום בגין מות המבוטח עקב התאבדות בתוך שנה מכריתת חוזה הביטוח.
 • במדד השירות של חברות הביטוח לשנת 2019 מגדל קיבלה ציונים נמוכים יחסית, דבר המצביע על שביעות רצון נמוכה יחסית של הלקוחות.

מגדל ביטוח חיים

חברת מגדל, אחת מחברות הביטוח המובילות בישראל, מציעה מגוון פתרונות ביטוח חיים המותאמים לצרכים השונים של לקוחותיה. ביטוח חיים הוא כלי חשוב המאפשר להבטיח הגנה כלכלית למבוטח ולבני משפחתו במקרה של אירוע בלתי צפוי כגון מוות, נכות או אובדן כושר עבודה.
מגדל מספקת מספר סוגי ביטוחי חיים, כאשר המרכזיים שבהם הם ביטוח ריסק, ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח למקרה נכות מתאונה. כל אחד מביטוחים אלו נותן מענה לסיכונים שונים ומאפשר למבוטח להתאים את הכיסוי הביטוחי לצרכיו הספציפיים. בנוסף, מגדל מאפשרת גמישות בעיצוב חבילת הביטוח על ידי מתן אפשרות להוספת הרחבות וכיסויים נוספים, כגון הרחבה להגדרת עיסוק ספציפי בביטוח אובדן כושר עבודה, או אפשרות להקדמת תשלום חלק מסכום הביטוח במקרה של גילוי מחלה קשה בביטוח ריסק.
חשוב להדגיש כי ביטוח חיים הוא מוצר מורכב הדורש התאמה אישית. לכן, מומלץ להיוועץ בסוכן ביטוח מקצועי שיכול לסייע במיפוי הצרכים, השוואת החלופות הקיימות ובחירת חבילת הביטוח המושלמת עבורכם.

מגדל ביטוח חיים טלפון

כאשר מדובר בביטוח חיים, חשוב לדעת למי לפנות כאשר יש שאלות, בירורים או צורך בסיוע. מגדל מעמידה לרשות לקוחותיה מספר ערוצי תקשורת נוחים ויעילים, כאשר הבולט מביניהם הוא המוקד הטלפוני. בעת הצורך, ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות של מגדל בטלפון 03-9201010. המוקד זמין בימים א'-ה' בין השעות 8:00-16:00. צוות הנציגים המקצועי והמיומן של מגדל ישמח לספק מידע, הכוונה ומענה לכל פנייה או בקשה הקשורה לביטוח חיים. בנוסף למוקד הטלפוני, ניתן לפנות למגדל גם באמצעות דוא"ל בכתובת Mokedbi@migdal.co.il, או באמצעות פקס שמספרו 03-9201020. כמו כן, לקוחות רשומים יכולים לקבל שירות גם דרך אזור האישי באתר האינטרנט של החברה.
יש לציין כי במקרים דחופים או מחוץ לשעות הפעילות של המוקד, קיים מענה חירום הפעיל 24/7. אנשי מגדל עומדים לשירותכם בכל עת על מנת לתת לכם שקט נפשי ולהיות שם עבורכם ברגעים הקריטיים.

מגדל חיים בריאות

מעבר לפתרונות בתחום ביטוחי החיים, מגדל מספקת ללקוחותיה גם מגוון פוליסות בתחום ביטוחי הבריאות. מטרתן של פוליסות אלו היא להעניק למבוטחים רשת ביטחון רפואית שתאפשר להם לקבל טיפול איכותי ומהיר במקרה של בעיה בריאותית.

ביטוחי הבריאות של מגדל כוללים מספר כיסויים עיקריים:

 1. ביטוח להשתלות – מכסה את העלויות הגבוהות הכרוכות בביצוע השתלות בארץ או בחו"ל.
 2. ביטוח לתרופות מיוחדות – מספק מימון לתרופות יקרות שאינן כלולות בסל התרופות הממלכתי.
 3. ביטוח לניתוחים פרטיים – מאפשר ביצוע ניתוחים אצל מנתחים מובילים, תוך כיסוי הוצאות חדר ניתוח, אשפוז, שכר מנתח ועוד.
 4. ביטוח מחלות קשות – מעניק פיצוי כספי חד פעמי במקרה של גילוי מחלה קשה מתוך רשימה מוגדרת מראש.

שילוב אופטימלי בין ביטוחי החיים וביטוחי הבריאות מאפשר לכם ליהנות ממעטפת הגנה כוללת מפני סיכונים שונים, הן במישור הכלכלי והן במישור הרפואי. חבילת ביטוח מקיפה כזו יכולה להקל עליכם ועל בני משפחותיכם בעת התמודדות עם מצבי חיים מורכבים.

מגדל ביטוח חיים אזור אישי

על מנת לאפשר ללקוחותיה ניהול נוח ויעיל של כל נושא הביטוח שלהם, מספקת מגדל גישה לאזור אישי מתקדם באתר האינטרנט של החברה. באמצעות האזור האישי, מבוטחי מגדל יכולים לבצע מגוון רחב של פעולות הקשורות לפוליסות ביטוח החיים שלהם.
הכניסה לאזור האישי מתבצעת על ידי הזנת מספר תעודת זהות וקוד סודי. לאחר ההתחברות, יוצג בפני המבוטח מסך ראשי ממנו יוכל לנווט בקלות לכל אחד מהשירותים הזמינים.

בין הפעולות שניתן לבצע:

 • צפייה בפרטי הפוליסה ותנאיה
 • הורדת דפי פרטי ביטוח
 • ביצוע שינויים ועדכונים בפרטים האישיים
 • הגשת בקשות להפקת מסמכים כגון אישורי מס
 • צפייה בסטטוס טיפול בתביעות קיימות
 • יצירת קשר ישיר עם סוכן הביטוח האישי או עם נציגי השירות של מגדל

השימוש באזור האישי מייעל ומפשט עבור הלקוחות את ניהול ביטוח החיים שלהם וחוסך להם זמן יקר שהיה מתבזבז על טלפונים וממתינים. הוא זמין עבורם בכל עת ומכל מקום, ומאפשר להם שליטה מלאה על המידע ועל הפעולות הקשורות לפוליסה.

ביטוח חיים מגדל

אחד המוצרים המרכזיים שחברת מגדל מציעה בתחום ביטוחי החיים הוא ביטוח ריסק. ביטוח זה מיועד לתת מענה כלכלי למקרה של פטירת המבוטח חלילה במהלך תקופת הביטוח, על ידי תשלום סכום חד פעמי משמעותי שנועד לסייע למשפחתו להתמודד עם הנטל הכלכלי שנוצר בעקבות האובדן.

במגדל, ניתן לרכוש שני סוגים עיקריים של ביטוחי ריסק:

 1. ביטוח ריסק אור 1 – תכנית בסיסית המאפשרת למבוטח לבחור את גובה סכום הביטוח ואת משך תקופת הביטוח. דמי הביטוח (הפרמיה) משתנים מידי שנה בהתאם לגיל המבוטח.
 2. ביטוח ריסק MAX – מוצר ייחודי למגדל שבו סכום הביטוח נשאר קבוע לאורך כל התקופה, אך מבנה תשלומי הפרמיה מעוצב באופן שהם מפסיקים לעלות החל מגיל מסוים (הנקבע עפ"י גיל ההצטרפות).

תכונה ייחודית נוספת שמגדל מציעה במסגרת ביטוחי הריסק שלה היא אפשרות לרכישת הרחבה ל"נקודת אור" – הרחבה המאפשרת הקדמת תשלום של 50% מסכום הביטוח במקרה שהמבוטח יאובחן עם מחלה קשה. זאת על מנת לאפשר למבוטח ולמשפחתו גישה למשאבים כלכליים נחוצים כבר בשלב מוקדם של ההתמודדות עם המחלה.
חשוב לזכור כי ביטוח ריסק אינו מכיל מרכיב חיסכון ולכן אין לו ערך פדיון. כל עוד לא התרחש מקרה ביטוח, הכספים המשולמים כפרמיה אינם נצברים ואינם ניתנים למשיכה. תפקידו היחיד של הביטוח הוא לתת הגנה ביטוחית למקרה הצורך.

מגדל ביטוח חיים למשכנתא

רכישת דירה היא אחד הצעדים הפיננסיים המשמעותיים ביותר שרובנו עושים במהלך החיים. במקרים רבים, מימון הרכישה כרוך בלקיחת הלוואת משכנתא מהבנק. בשל הסכומים הגבוהים המעורבים בהלוואות מסוג זה, המלווים מחייבים את מקבל המשכנתא לרכוש ביטוח חיים אשר ישפה אותם במקרה של פטירת הלווה.
במגדל, תוכלו למצוא פתרון ביטוחי ספציפי למטרה זו – ביטוח חיים למשכנתא. מדובר למעשה בפוליסת ריסק מיוחדת שכל תפקידה הוא להבטיח את יכולת ההחזר של הלוואת המשכנתא במקרה של אסון חלילה. בקרות מקרה הביטוח, חברת הביטוח תשלם ישירות לבנק את יתרת ההלוואה שטרם נפרעה.
מאפיין ייחודי של ביטוח המשכנתא של מגדל הוא ההתאמה האוטומטית של סכום הביטוח לאורך השנים. ככל שיתרת ההלוואה יורדת כתוצאה מההחזרים החודשיים, כך יורד גם סכום הביטוח שרכשתם. בכך נחסכים מהמבוטח תשלומי פרמיה מיותרים על סכום ביטוח שכבר אינו רלוונטי. בנוסף לכך, כחלק מפוליסת ביטוח המשכנתא, מגדל מאפשרת הוספת ביטוחים משלימים כגון ביטוח מבנה הדירה מפני אסונות טבע. פתרון ביטוחי מקיף זה נותן מענה הוליסטי להגנה על הנכס ועל היכולת לעמוד בהלוואה שנלקחה לרכישתו.
יש לציין כי ביטוח חיים למשכנתא ניתן לרכישה לא רק באמצעות הבנק המלווה, אלא גם בערוצים עצמאיים. רכישה של הביטוח ישירות דרך חברת ביטוח, כמו מגדל, עשויה לחסוך לכם עלויות ולהעניק לכם תנאים מועדפים. מומלץ לבחון את האופציות השונות הקיימות בשוק ולבחור את הפוליסה המתאימה לכם ביותר.

ביטוח חיים מגדל טלפון

בעולם הדיגיטלי של ימינו, אנחנו רגילים לבצע את מרבית הפעולות באופן עצמאי דרך המחשב או הסמארטפון. יחד עם זאת, כשזה מגיע לנושאים מורכבים כמו ביטוח חיים, לעיתים אין תחליף לשיחה אישית עם נציג מקצועי שיכול לתת מענה ספציפי ומותאם לצרכים שלנו.
למרות שמגדל מאפשרת ללקוחותיה לנהל את מרבית ענייני הביטוח שלהם באופן עצמאי דרך האזור האישי, היא גם מספקת ערוץ טלפוני זמין ויעיל לטובת אותם מקרים בהם נדרש סיוע אנושי. בין אם אתם מתעניינים בהצטרפות לביטוח חיים, או שאתם כבר מבוטחים ויש לכם שאלה או בעיה הדורשת התייחסות, צוות נציגי השירות של מגדל עומד לרשותכם.
ליצירת קשר עם מוקד השירות הטלפוני של מגדל בנושא ביטוחי חיים, תוכלו להתקשר למספר 03-9201010. המוקד זמין עבורכם בימים א'-ה' בין השעות 8:00-16:00. בשיחה, יתן לכם הנציג את מלוא תשומת הלב ויפעל כדי לספק לכם את המידע או הפתרון המבוקשים.
חשוב לציין כי השיחות עם המוקד מתועדות ונשמרות, על מנת לאפשר בקרה על איכות השירות ולמנוע אי הבנות. במקרה הצורך, תוכלו גם אתם לבקש גישה לתיעוד השיחה בה השתתפתם כדי לוודא שהבנתם את הדברים בצורה מלאה ונכונה.
המוקד הטלפוני של מגדל מאויש על ידי נציגים מיומנים ובעלי ידע נרחב בתחום. הם עוברים הכשרות והדרכות שוטפות ומתעדכנים בפרטי המוצרים החדשים של החברה. בזכות הכלים והמומחיות שלהם, תוכלו לקבל שירות יעיל ואיכותי כבר בשיחת הטלפון הראשונה, ברוב המקרים ללא צורך בפניות חוזרות.

ביטוח חיים אונליין

כמובן אצלנו באתר תוכל לבצע השוואה של ביטוח חיים. כפי שכבר הוזכר, עולם הביטוח עובר בשנים האחרונות תהליכי דיגיטציה מואצים. חברות הביטוח, ובכללן מגדל, משקיעות משאבים רבים בפיתוח כלים מקוונים שיאפשרו ללקוחות לרכוש ולנהל את הביטוחים שלהן בקלות ובנוחות דרך האינטרנט.

בתחום ביטוחי החיים, אומנם עדיין לא ניתן להשלים את מלוא תהליך הרכישה אונליין, אך קיימים כלים דיגיטליים התומכים בו ומקלים על התהליך. לדוגמה, באתר של מגדל תמצאו מחשבוני ביטוח אינטראקטיביים, שיעזרו לכם להעריך ולתכנן את סכומי הביטוח שאתם צריכים בפוליסה. בנוסף, תוכלו למלא בקלות טופס מקוון להצטרפות לביטוח. הזנת הפרטים האישיים והעדפות הביטוח באופן דיגיטלי חוסכת זמן, מונעת שגיאות ומייצרת בסיס מידע ממוחשב. הטופס המקוון יועבר ישירות לטיפול נציג מכירות שיצור עמכם קשר לצורך השלמת התהליך.
אך הכלים האונליין של מגדל לא מיועדים רק למצטרפים חדשים. גם מבוטחים קיימים ייהנו מהיכולת לנהל את פוליסות ביטוח החיים שלהם דרך האזור האישי באתר החברה. שם תוכלו בכל רגע לעיין בפרטי הפוליסה, להוריד דפי פרטים, לעדכן את המוטבים, להגיש או לבדוק סטטוס של תביעות.
מערכי השירות הדיגיטליים של מגדל מתאפיינים במשתמש נוח וידידותי, וזמינים עבורכם בכל עת ומכל מכשיר קצה – מחשב נייד, טאבלט או טלפון חכם. הם נועדו להפוך את חווית השימוש בביטוח לפשוטה ונגישה יותר, מתוך הבנה שהיום כל אחד מנהל את חייו גם דרך המסכים הדיגיטליים.
לסיכום, מגדל מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות בתחום ביטוחי החיים, בין אם מדובר בביטוח ריסק, ביטוח אובדן כושר עבודה או ביטוח משכנתא. בין אם תעדיפו שירות אנושי דרך מוקד הטלפון, או שירות מקוון דרך אתר האינטרנט, צוותי השירות המקצועיים של מגדל עומדים לרשותכם על מנת ללוות, להכווין ולתת לכם שקט נפשי. זכרו כי ביטוח חיים הוא נדבך חשוב מאין כמותו באחריות שלכם לדאוג לעתידכם ולעתיד יקיריכם, ומגדל תשמח להיות השותפה שלכם במשימה.
מגדל ביטוח חייםחברת מגדל מציעה מגוון פתרונות ביטוח חיים המותאמים לצרכים השונים של לקוחותיה, כגון ביטוח ריסק, ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח למקרה נכות מתאונה. ניתן להתאים את הכיסוי הביטוחי על ידי הוספת הרחבות וכיסויים נוספים. מומלץ להיוועץ בסוכן ביטוח מקצועי לצורך בחירת חבילת הביטוח המתאימה.
מגדל ביטוח חיים טלפוןמגדל מעמידה לרשות לקוחותיה מספר ערוצי תקשורת, כאשר הבולט מביניהם הוא המוקד הטלפוני. ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות של מגדל בטלפון 03-9201010 בימים א'-ה' בין השעות 8:00-16:00. צוות הנציגים המקצועי ישמח לספק מידע, הכוונה ומענה לכל פנייה או בקשה הקשורה לביטוח חיים. קיים גם מענה חירום הפעיל 24/7 במקרים דחופים.
מגדל חיים בריאותבנוסף לביטוחי חיים, מגדל מספקת גם מגוון פוליסות בתחום ביטוחי הבריאות, הכוללים ביטוח להשתלות, ביטוח לתרופות מיוחדות, ביטוח לניתוחים פרטיים וביטוח מחלות קשות. שילוב אופטימלי בין ביטוחי החיים וביטוחי הבריאות מאפשר ליהנות ממעטפת הגנה כוללת מפני סיכונים שונים.
מגדל ביטוח חיים אזור אישימגדל מספקת ללקוחותיה גישה לאזור אישי מתקדם באתר האינטרנט של החברה, המאפשר ניהול נוח ויעיל של פוליסות ביטוח החיים. דרך האזור האישי ניתן לצפות בפרטי הפוליסה, להוריד מסמכים, לבצע שינויים ועדכונים, להגיש תביעות ועוד. השימוש באזור האישי זמין בכל עת ומכל מקום.
ביטוח חיים מגדלמגדל מציעה שני סוגים עיקריים של ביטוחי ריסק: ביטוח ריסק אור 1 עם פרמיה משתנה, וביטוח ריסק MAX עם סכום ביטוח קבוע ופרמיה שמפסיקה לעלות בגיל מסוים. ניתן גם לרכוש הרחבה ל"נקודת אור" המאפשרת הקדמת תשלום חלק מסכום הביטוח במקרה של גילוי מחלה קשה.
מגדל ביטוח חיים למשכנתאמגדל מציעה פתרון ביטוחי ספציפי למשכנתא – ביטוח חיים שמטרתו להבטיח את יכולת החזר ההלוואה במקרה של פטירת הלווה. סכום הביטוח מותאם אוטומטית ליתרת ההלוואה לאורך השנים. ניתן גם להוסיף כיסויים משלימים כגון ביטוח מבנה הדירה. רכישת הביטוח ישירות דרך מגדל עשויה להעניק תנאים מועדפים.
ביטוח חיים מגדל טלפוןעל אף הדיגיטציה, לעיתים אין תחליף לשיחה אישית עם נציג מקצועי. מגדל מספקת מוקד טלפוני זמין ויעיל לצד האזור האישי. ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9201010 בימים א'-ה' בין 8:00-16:00. נציגי השירות המיומנים יספקו מענה מותאם לצרכים בנושאי ביטוח חיים.
ביטוח חיים אונלייןמגדל משקיעה בכלים מקוונים לרכישה וניהול ביטוחי חיים. ניתן להשתמש במחשבוני ביטוח, למלא טופס הצטרפות מקוון ולנהל את הפוליסה דרך האזור האישי. השירותים הדיגיטליים של מגדל מתאפיינים בממשק נוח וזמינים מכל מכשיר קצה, במטרה להפוך את חווית הביטוח לנגישה יותר.
 

Table of Contents

 • האמור אינו מהווה תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני ו/או השקעות בידי בעל רישיון.המאמר מובא כמידע כללי בלבד. אין לראות באמור התחייבות להשגת תשואה, אין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ או שיווק פנסיוני המתחשב בנתונים האישיים של כל אדם, אין באמור משום ייעוץ לביצוע או אי ביצוע פעולה כלשהי. אין לראות באמור תחליף לייעוץ אישי. כל המסתמך על מידע זה עושה זאת על דעתו ועל אחריותו בלבד.
Scroll to Top

השוואת ביטוח חיים 👇